Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО!

Переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад

з української мови

Ломакова Богдана Ігорівна                        11-Г                ІІ місце

Чередниченко Марія Олесівна                   10-Г                ІІІ місце

Моїсеєва Богдана Олегівна                        11-А               ІІІ місце

Шкраб Анастасія Костянтинівна               10-В                ІІІ місце

Шита Діана Валеріївна                               10-А               ІІІ місце

географії

Шевченко Іван Олександрович                 10-В                ІІ місце

Чередниченко Марія Олесівна                 10-Д                ІІІ місце

Бубнов Андрій Олексійович                      10-Г                ІІІ місце

з іспанської мови

Лохно Вікторія Юріївна                               11-Г                ІІ місце

з німецької мови

Улещенко Анастасія Олександрівна         10-Г                ІІІ місце

Коба Олександра Владиславівна               9-А                 ІІІ місце

з англійської мови

Чередниченко Марія Олесівна                   10-Д                І місце

Коба Олександра Володимирівна             9-Б                  ІІ місце

Шкраб Анастасія Костянтинівна               10-В                ІІ місце

Ареф’єв Ігор Олександрович                    10-Д                ІІ місце

Ловейкіна Єлизавета Олексіївна               11-Б                ІІІ місце

 

 

з математики

Моісеєва Богдана Олегівна                        11-А               ІІІ місце

Ломакова Богдана Ігорівна                        11-Г                ІІІ місце

із зарубіжної літератури

Шкраб Анастасія Костянтинівна               10-В                ІІ місце

з історії

Шевченко Іван Олександрович                 10-В                ІІІ місце

Попель Остап Арсенович                          10-В                ІІІ місце

Чередниченко Марія Олесівна                   10-Д                ІІІ місце

з фізики

Коломієць Каріна Андріївна                      10-Б                ІІІ місце

з біології

Сєрков Едуард Сергійович                          9-А               І місце

Ареф'єв Ігор Олександрович                     10-Д               І місце

Ломакова Богдана Ігорівна                        11-Г               І місце

Моісеєва Богдана Олегівна                         11-А              І місце

Бриленко Георгій Сергійович                     10-А              ІІ місце

Чередниченко Марія Олесівна                    10-Д              ІІ місце

Лаврук Ангеліна Олександрівна                 10-Д              ІІ місце

Гаєвська Дар’я Сергіївна                              10-А             ІІ місце

Гаврилюк Ксенія Валеріївна                         10-Б             ІІ місце

Гунда Юлія  Андріївна                                   11-Г            ІІ місце

Соболєва Маргарита Олегівна                       11-Г           ІІ місце

Аршинова Тетяна Олегівна                            10-Б           ІІІ місце

Куцик Мирослава Олександрівна                  10-В          ІІІ місце

Орленко Лоліта Володимирівна                    11-А           ІІІ місце

Грубеляс Олександр Сергійович                   11-Б            ІІІ місце

Ловейкіна Єлизавета Олексіївна                    11-Б           ІІІ місце

Леоненко Єлизавета Валеріївна                     11-В           ІІІ місце

Темченко Олексій В’ячеславович                  11-В           ІІІ місце

з  хімії

Бриленко Георгій Сергійович                   10-А                ІІ місце

Лохно Вікторія Юріївна                              11-Г                ІІ місце

Ломакова Богдана Ігорівна                        11-Г                ІІ місце

Гунда Юлія Андріївна                                 11-Г                ІІ місце

Бартманський Андрій Ігорович                  11-Г                ІІ місце

Соболєва Маргарита Олегівна                    11-Г               ІІІ місце

Аршинова Тетяна Олегівна                         10-Б               ІІІ місце

Орленко Лоліта Володимирівна                  11-А              ІІІ місце