Списки учнів

Списки учнів 2017-2018 навчального року

 

 

9-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

 

  1. Бєлая Олександра Сергіївна
  2. Близнюк Анна Сергіївна
  3. Ваколюк Анастасія Володимирівна
  4. Вакуленко Євгенія Євгеніївна
  5. Гвоздинська Юлія Андріївна
  6. Гула Вікторія Володимирівна
  7. Гусак Анна Ігорівна
  8. Джупина Денис Юрійович
  9. Дон Єлизавета Андріївна
  10. Дороніна Анна Олегівна
  11. Ерметова Агнія Ігорівна
  12. Коба Олександра Владиславівна
  13. Комарова Олена Олександрівна
  14. Кударенко Фаїна Віталіївна
  15. Мамонова Аліна Романівна
  16. Никула Андрій Тарасович
  17. Плотян Анна Сергіївна
  18. Позій Максим Сергійович
  19. Рождественський Данило Дмитрович
  20. Сєрков Едуард Сергійович
  21. Чубатий Богдан Андрійович
  22. Яцина Владислава Павлівна

 

 

9-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Строкач Наталія Миколаївна

  1. Аджавенко Софія Ігорівна
  2. Бєлокурова Анастасія Денисівна
  3. Вітіна Анастасія Олександрівна
  4. Гончаренко Валентин Валерійович
  5. Гревцова Єлизавета Максимівна
  6. Дубик Дарина Ігорівна
  7. Забіяка Владислав Юрійович
  8. Запорожець Тимофій Сергійович
  9. Кузнецова Афіна Андріївна
  10. Кучерук Міхаїл Андрійович
  11. Кучерук Юрій Андрійович
  12. Левченко Ольга Едуардівна
  13. Любива Олена Володимирівна
  14. Мартіян Андрій Сергійович
  15. Овчарова Поліна Сергіївна
  16. Палюта Анастасія Вікторівна
  17. Панасюк Валентина Сергіївна
  18. Пекарський Вячеслав Петрович
  19. Петров Максим Сергійович
  20. Позняк Поліна Максимівна
  21. Пуд Діана Олександрівна
  22. Саєнко Вероніка Володимирівна
  23. Тарасюк Марія-Луїза Костянтинівна
  24. Тихонова Юлія Ігорівна
  25. Фармагей Неллі Антонівна
  26. Хілл Кароліна Дон
  27. Черкез Григорій Сергійович
  28. Яременко Володимир Олегович

 

 

10-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

  1. Амалян Аріна Тигранівна
  2. Анісін Євгеній Олексійович
  3. Бриленко Георгій Сергійович
  4. Гаєвська Дар’я Сергіївна
  5. Дмитренко Вадим Володимирович
  6. Заверталюк Єгор Володимирович
  7. Іваненко Поліна Сергіївна
  8. Кондратюк Катерина Русланівна
  9. Кравець Ірина Олексіївна
  10. Кулєшов Микита Романович
  11. Нароха Анастасія Петрівна
  12. Переверзєва Поліна Сергіївна
  13. Петренко В’ячеслав Сергійович
  14. Пінкевич Сергій Миколайович
  15. Попович Анна Костянтинівна
  16. Потапенко Владислава Олександрівна
  17. Потарський Ігор Сергійович
  18. Раскалєй Георгій Олексійович
  19. Ушаков В’ячеслав Геннадійович
  20. Шашков Ілля Сергійович
  21. Шита Діана Валеріївна

 

 

10-Б клас
Куратор класу –  вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна

  1. Аршинова Тетяна Олегівна
  2. Багрій Ірина Олегівна
  3. Вінтоняк Сергій Сергійович
  4. Гаврилюк Ксенія Валеріївна
  5. Гончаренко Єлизавета Ігорівна
  6. Гуріна Анастасія Олексіївна
  7. Зібєрова Олена Саід Юсеф
  8. Іванов Нікіта Андрійович
  9. Кириченко Олександра Станіславівна
  10. Ключник Євгенія Іванівна
  11. Коломієць Каріна Андріївна
  12. Курушкіна Анастасія Віталіївна
  13. Левицька Ольга Сергіївна
  14. Литвак-Шевкопяс Олег Олегович
  15. Мельниченко Єкатерина Андріївна
  16. Ніколаєнко В’ячеслав Олегович
  17. Петровська Олександра Олексії
  18. Прокопенко Надія Сергіївна
  19. Сіренко Дмитрій Геннадійович
  20. Троцковець Аліна Вікторівна
  21. Турчина Євгенія Олександрівна
  22. Яковенко Марія Валеріївна

 

 

 

10-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

 

  1. Божко Євгенія Олександрівна
  2. Бондарчук Денис Євгенійович
  3. Брацюха Тетяна  Володимирівна
  4. Гук Павло Андрійович
  5. Єщенко Матвій Олександрович
  6. Задолинна Анна Володимирівна
  7. Заярна Валерія Вікторівна
  8. Кабанов Владислав Юрійович
  9. Куцик Мирослава Олександрівна
  10. Лагошина Аліна Вікторівна
  11. Малюк Наталія Станіславівна
  12. Медовкіна Вікторія Артурівна
  13. Поліщук Єгор Ігорович
  14. Попель Остап Арсенович
  15. Приходько Дарія Валеріївна
  16. Сита Олена Максимівна
  17. Хом'як Ігор Віталійович
  18. Чурута Денис Ігорович
  19. Шевченко Іван Олександрович
  20. Шевченко Катерина Іллівна
  21. Шкраб Анастасія Костянтинівна

 

 

10-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Іннаїда Григорівна

 

  1. Астахов Максим Олександрович
  2. Безкровна Анна Володимирівна
  3. Безносова Інна Олегівна
  4. Бубнов Андрій Олексійович
  5. Вовчок Дар’я Василівна
  6. Войтушенко Маргарита Євгеніївна
  7. Іванчук Софія Олегівна
  8. Кашперський Микита Альбертович
  9. Клименко Юлія Валентинівна
  10. Кошель Карина Павлівна
  11. Кузнецова Анастасія Сергіївна
  12. Любасєв Кирило Олегович
  13. Ляшенко Семен Олександрович
  14. Ментюкова Марія Миколаївна
  15. Овчинникова Анна Володимирівна
  16. Ольховик Олександр Вячеславович
  17. Оснач Нікіта Юрійович
  18. Рябцев Сергій Олександрович
  19. Серафімов Ілля Андрійович
  20. Ткаченко Мілана Анатоліївна
  21. Улещенко Анастасія Олександрівна
  22. Хаджі Тагі Мар'ям Хабіб
  23. Хмель Олександра Юріївна
  24. Цибульська Мілена Леонідівна
  25. Шакшуєва Анжеліка Дмитрівна
  26. Шатохін Антон Олексійович
  27. Шевченко Влада Юріївна
  28. Яркович Олексій Дмитрович

 

 

 

10-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Преподобна Олена Віталіївна

  1. Алієва Гера Анарівна
  2. Ареф'єв Ігор Олександрович
  3. Баштовий Владислав Русланович
  4. Беба Анастасія Володимирівна
  5. Богданов Олександр Олександрович
  6. Бочкарьов Данило Юрійович
  7. Васьковська Єлизавета Олександрівна
  8. Гнип Мар`яна Володимирівна
  9. Жмурко Юлія Олегівна
  10. Заіц Данііл Дмитрович
  11. Кириленко Нікіта Олегович
  12. Кривошеєва Ванеса В'ячеславівна
  13. Кос Ольга Миколаївна
  14. Круглий Владислав Олександрович
  15. Кудринецька Тетяна Вікторівна
  16. Лаврук Ангеліна Олександрівна
  17. Литвиненко Дарія Вадимівна
  18. Марченко Владислав Олександрович
  19. Михайленко Катерина Вячеславівна
  20. Пашиста Жанна Олегівна
  21. Приймачок Оксана Юріївна
  22. Руденко Юлія Валеріївна
  23. Рябущиць Аліна Валеріївна
  24. Светлорусов Антон Григорович
  25. Слобоженюк Даріна Юріївна
  26. Спірітус Дар'я Олександрівна
  27. Топольська Ярослава Андріївна
  28. Чередниченко Марія Олесівна

 

 

 

11-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

  1. Берестовий Віталій Віталійович
  2. Бештинарська Анна Олександрівна
  3. Білогуб Євгенія Олександрівна
  4. Бірюк Олександр Олександрович
  5. Верещак Артем Андрійович
  6. Ветох Данило Ігорович
  7. Козодой Дар’я Юріївна
  8. Кравченко Єлизавета Романівна
  9. Куріленко Марина Вадимівна
  10. Малюк Тимофій Сергійович
  11. Моісеєва Богдана Олегівна
  12. Мусалімова Аліна Олександрівна
  13. Натрус Артем Сергійович
  14. Орленко Лоліта Володимирівна
  15. Острогляд Тимофій Володимирович
  16. Панченко Семен Олексійович
  17. Портнова Тамара Андріївна
  18. Потрух Зоряна Віталіївна
  19. Пугач Максим Олександрович
  20. Рудюк Микола Вікторович
  21. Семенець Михайло Ярославович
  22. Станкевич Марк Андрійович
  23. Сюркель Юлія Миколаївна
  24. Терепа Єлизавета Дмитрівна
  25. Терлецький Андрій Ростиславович
  26. Ткаченко Андрій Валентинович
  27. Хорошаєва Катерина Олексіївна
  28. Чекалова Анна Сергіївна

 

11-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна

  1. Аль Асас Карина
  2. Богатирчук Костянтин Олександрович
  3. Валєнкова Катерина Романівна
  4. Горюк Яків Орестович
  5. Грубеляс Олександр Сергійович
  6. Дегтярьова Єлизавета Геннадіївна
  7. Демчук Олена Миколаївна
  8. Кабанець Анна Володимирівна
  9. Ладюкова Діана Ігорівна
  10. Лахтуров Артем Сергійович
  11. Ловейкіна Єлизавета Олексіївна
  12. Максименюк Єлизавета Олексіївна
  13. Марченко Артем Валерійович
  14. Овчаров Кирило Юрійович
  15. Павлюк Софія Ігорівна
  16. Пекарська Віолетта Петрівна
  17. Сальнікова Аліса Сергіївна
  18. Середяк Анна Василівна
  19. Сідякін Данило Андрійович
  20. Сінанян Анастасія Рач’ївна  
  21. Строкіна Сніжана Юріївна
  22. Тарасов Олексій Георгійович
  23. Тарасов-Чаплик Костянтин Михайлович
  24. Чорнобаб Єва Сергіївна
  25. Шевчук Юрій Романович
  26. Шкарапута Аліна Олегівна
  27. Шолух Вадим Вадимович
  28. Штурба Тимофій Романович

 

 

11-В клас
Куратор –  вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

  1. Бабіченко Ольга  Володимирівна
  2. Басанська Євгенія Дмитрівна   
  3. Вовк Анастасія Вікторівна
  4. Волошин Антон Ігорович
  5. Гаталяк Романна Ярославівна
  6. Гордієнко Марія Володимирівна
  7. Горенко Юлія Миколаївна     
  8. Давиденко Дарина Сергіївна   
  9. Єгоров Данило Віталійович 
  10. Каплієва Марія Олександрівна 
  11. Кожикіна Вероніка Валеріївна
  12. Корнілов Владислав Сергійович
  13. Кузьменко Валерія   Вадимівна
  14. Куц Артем Павлович        
  15. Леоненко Єлизавета Михайлівна 
  16. Марцинюк Євген Ілліч
  17. Обжа Даніела Михайлівна   
  18. Полєшко Аліна  Вадимівна
  19. Пляс Валентина Володимирівна
  20. Різнічук Вікторія Олегівна
  21. Самойленко Софія Володимирівна
  22. Соболева Євгенія Сергіївна
  23. Стахів Тетяна Олегівна
  24. Тараненко Олексій  Андрійович
  25. Темченко Олексій  В’ячеславович
  26. Чесницька Сніжана Дмитрівна
  27. Філатова Еріка Павлівна
  28. Шпак Олег Ярославович 

 

 

11-Г клас
Куратор класу – вчитель методист Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Банацька Марина Дмитрівна
  2. Баришев Сергій Юрійович
  3. Бартманський Андрій Ігорович
  4. Візгаліна Іванна Миколаївна
  5. Гуменюк Марія Олександрівна
  6. Гунда Юлія Андріївна
  7. Кліменков Денис Володимирович
  8. Ладавічуте Габія
  9. Лещинська Наталя Олексіївна
  10. Ломакова Богдана Ігорівна
  11. Лохно Вікторія Юріївна
  12. Михальчук Владислава Олександрівна
  13. Надарая Костянтин Ємзарійович
  14. Нальотова Софія Едуардівна
  15. Пененко Поліна Сергіївна
  16. Попова Єлизавета Володимирівна
  17. Потаєнко Наталія Сергіївна
  18. Руденко Євгенія Яківна
  19. Рудковська Лариса Василівна
  20. Склярук Віктор Юрійович
  21. Слободян Аніта Олегівна
  22. Соболєва Маргарита Олегівна
  23. Тарасевич Артем Васильович
  24. Фан Тхань Хоа
  25. Федорова Олександра Павлівна
  26. Федорова Юлія Павлівна
  27. Цвіркун Дар’я Анатоліївна
  28. Черевко Анна Олегівна

 

 

 

Офіційний сайт Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
© Copyright 2004-2011. All rights reserved.