НОВИНИ
29 / 08 / 2017

Списки класів

Українського медичного ліцею

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

на 2017-2018 навчальний рік

станом на 29.08.2017

 

9-А клас

Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

 

  1. Близнюк Анна Сергіївна
  2. Ваколюк Анастасія Володимирівна
  3. Вакуленко Євгенія Євгеніївна
  4. Гвоздинська Юлія Андріївна
  5. Гончаренко Валентин Валерійович
  6. Гула Вікторія Володимирівна
  7. Гусак Анна
  8. Джупина Денис Юрійович
  9. Дон Єлизавета Андріївна
  10. Дороніна Анна Олегівна
  11. Ерметова Агнія Ігорівна
  12. Коба Олександра Владиславівна
  13. Комарова Олена Олександрівна
  14. Кударенко Фаїна Віталіївна
  15. Мамонова Аліна Романівна
  16. Никула Андрій Тарасович
  17. Овчарова Поліна Сергіївна
  18. Плотян Анна Сергіївна
  19. Позій Максим Сергійович
  20. Рождественський Данило
  21. Сєрков Едуард Сергійович
  22. Чубатий Богдан Андрійович

 

 

9-Б клас

Куратор класу – вчитель-методист Строкач Наталія Миколаївна

 

  1. Аджавенко Софія Ігорівна
  2. Бєлая Олександра Сергіївна
  3. Бєлокурова Анастасія Денисівна
  4. Вітіна Анастасія Олександрівна
  5. Гревцова Єлизавета Максимівна
  6. Дубик Дарина Ігорівна
  7. Забіяка Владислав Юрійович
  8. Запорожець Тимофій Сергійович
  9. Качура Ірина Євгеніївна
  10. Кузнецова Афіна Андріївна
  11. Кучерук Михайло Андрійович
  12. Кучерук Юрій Андрійович
  13. Левченко Ольга Едуардівна
  14. Любива Олена Володимирівна
  15. Мартіян Андрій Сергійович
  16. Палюта Анастасія Вікторівна
  17. Панасюк Валентина Сергіївна
  18. Пекарський Вячеслав Петрович
  19. Петров Максим Сергійович
  20. Позняк Поліна Максимівна
  21. Пуд Діана Олександрівна
  22. Саєнко Вероніка Володимирівна
  23. Сокотун Діана Євгенівна
  24. Тарасюк Марія-Луїза Костянтинівна
  25. Тихонова Юлія Ігорівна
  26. Фармагей Неллі Антонівна
  27. Хілл Кароліна Дон
  28. Черкез Григорій Сергійович
  29. Шимко Денис Валентинович
  30. Яременко Володимир Олегович

 

10-В клас

Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

 

  1. Божко Євгенія Олександрівна
  2. Бондарчук Денис Євгенійович
  3. Брацюха Тетяна  Володимирівна
  4. Гук Павло Андрійович
  5. Єщенко Матвій Олександрович
  6. Задолинна Анна Володимирівна
  7. Заярна Валерія Вікторівна
  8. Кабанов Владислав Юрійович
  9. Куцик Мирослава Олександрівна
  10. Лагошина Аліна Вікторівна
  11. Малюк Наталія Станіславівна
  12. Медовкіна Вікторія Артурівна
  13. Поліщук Єгор Ігорович
  14. Попель Остап
  15. Приходько Дарія Валеріївна
  16. Сита Олена Максимівна
  17. Хом'як Ігор Віталійович
  18. Чурута Денис Ігорович
  19. Шевченко Іван Олександрович
  20. Шевченко Катерина
  21. Шкраб Анастасія Костянтинівна

 

10-Г клас

Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Іннаїда Григорівна

 

  1. Астахов Максим Олександрович
  2. Беба Анастасія Володимирівна
  3. Безкровна Анна Володимирівна
  4. Безносова Інна Олегівна
  5. Бубнов Андрій Олексійович
  6. Васільєва Єва Олександрівна
  7. Войтушенко Маргарита Євгеніївна
  8. Іванчук Софія Олегівна
  9. Кашперський Микита Альбертович
  10. Клименко Юлія Валентинівна
  11. Кошель Карина Павлівна
  12. Кривошеєва Ванесса В'ячеславівна
  13. Кузнецова Анастасія Сергіївна
  14. Любасєв Кирило Олегович
  15. Ляшенко Семен Олександрович
  16. Ментюкова Марія Миколаївна
  17. Овчинникова Анна Володимирівна
  18. Оснач Нікіта Юрійович
  19. Рябцев Сергій Олександрович
  20. Серафімов Ілля Андрійович
  21. Улещенко Анастасія Олександрівна
  22. Хаджі Тагі Мар'ям Хабіб
  23. Хмель Олександра Юріївна
  24. Цибульська Мілена Леонідівна
  25. Шакшуєва Анжеліка Дмитрівна
  26. Шатохін Антон Олексійович
  27. Шевченко Влада Юріївна
  28. Яркович Олексій Дмитрович

 

10-Д клас

Куратор класу – вчитель-методист Преподобна Олена Віталіївна

 

  1. Алієва Гера Анарівна
  2. Ареф'єв Ігор Олександрович
  3. Баштовий Владислав Русланович
  4. Богданов Олександр Олександрович
  5. Бочкарьов Данило Юрійович
  6. Васьковська Єлизавета Олександрівна
  7. Гнип Мар`яна Володимирівна
  8. Жмурко Юлія Олегівна
  9. Заіц Данііл Дмитрович
  10. Кириленко Нікіта Олегович
  11. Кос Ольга Миколаївна
  12. Круглий Владислав Олександрович
  13. Кудринецька Тетяна Вікторівна
  14. Лаврук Ангеліна Олександрівна
  15. Литвиненко Дарія Вадимівна
  16. Марченко Владислав Олександрович
  17. Михайленко Катерина Вячеславівна
  18. Ольховик Олександр Вячеславович
  19. Пашиста Жанна Олегівна
  20. Приймачок Оксана Юріївна
  21. Руденко Юлія Валеріївна
  22. Рябущиць Аліна Валеріївна
  23. Светлорусов Антон Григорович
  24. Слобоженюк Даріна Юріївна
  25. Спірітус Дар'я Олександрівна
  26. Ткаченко Мілана Анатоліївна
  27. Топольська Ярослава Андріївна
  28. Чередниченко Марія Олесівна

 

Офіційний сайт Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
© Copyright 2004-2011. All rights reserved.